Menu

Zastosowanie naklejek na ścianę – kiedy warto?

13 listopada 2020 - Wyposażenie wnętrz
Zastosowanie naklejek na ścianę – kiedy warto?

Chcąc szybko i modnie przyozdobić ściany nie trzeba kosztownych remontów i drogich dodatków. Wystarczą naklejki na ścianę – kolorowe z ciekawymi motywami do tego łatwe w montażu.

Świetnie nadają się na dekorację ścian w pokoju gościnnym, salonie, w sypialni i w pokoju dziecięcym. Naklejki na ścianę to niezwykle praktyczna dekoracja ścienna, która może sprawić, że wnętrz stanie są ożywione, a w niektórych przypadkach nawet optycznie większe.

Naklejki na ścianę dmuchawce – must have

Istnieje ogólne przekonanie, że naklejki ścienne to jedynie świetny dodatek do pokoju dziecięcego. Jednak bogata dostępność naklejek  z ciekawymi print’ami pokazuje, że mogą być one świetnym dodatkiem praktycznie do każdego rodzaju wnętrza. Obecnie można zauważyć duży trend na naklejki z motywem natury. Zaś wielu właścicieli sklepów z tego typu dekoracjami podkreśla, że naklejki na ścianę dmuchawce cieszą się największym zainteresowaniem. Nic dziwnego, wystarczy sprawdzić przykładowe aranżacje wnętrz właśnie z tym print’em, by przekonać się jak fantastycznie wyglądają na ścianie.

naklejka na ścianę dmuchawce – produkt dostępny w sklepie YOKO DESIGN

Naklejki nie tylko na ścianę

Mimo swojego nazewnictwa naklejki nie muszą tylko i wyłącznie zdobić ścian. Jak się okazuje bardzo często są elementem dekoracyjnym, który wykorzystuje się chociażby do ozdabiania mebli. Za pomocą naklejek można także skutecznie ożywić uszkodzone kafelki i płytki, nadając im całkowicie nowego wyglądu i charakteru. Naklejki na ścianę to po prostu świetna uniwersalna dekoracja. Dużą zaletą naklejek jest możliwość szybkiego montażu, dosłownie w kilka chwil jesteśmy w stanie wykonać zmianę aranżacji dosłownie każdego wnętrza, pokoju dziennego, kuchni lub pokoju dziecięcego.

Wzory i rozmiary

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób, by dokonać metamorfozy niemal każdego wnętrza. Na rynku sprzedażowym dostępnych jest całe mnóstwo wzorów naklejek. Bez większych problemów można je dobrać do każdego wnętrza. Oprócz bogatej oferty wzorów do wyboru mamy również naklejki w wielu rozmiarach. Możemy więc bez większych problemów wybrać wielkość naklejki i dopasować ją czy to na małą ścianę w pokoju dziecięcym czy też na dużą pustą ścianę w sypialni.