Menu

Wszystko, co musisz zrobić, jeśli urządzasz wesele w namiocie

4 lipca 2019 - Otoczenie domu
Wszystko, co musisz zrobić, jeśli urządzasz wesele w namiocie

Urządzasz wesele w ogrodzie? Oto wszystko co powinnaś wiedzieć.

1. Wybierz styl

Prawdopodobnie będziesz potrzebować czegoś, co będzie szybkie, bezpieczne i łatwe w instalacji – nie tylko obniży koszty pracy, ale także sprawi, że twój dzień będzie mniej stresujący. Namioty są zwykle dostępne w różnych rozmiarach i stylach. Niektóre modele namiotów nie mają wewnętrznych tyczek (co oznacza, że ​​nie przeszkadzają one w ustawianiu stolików i nie zaburzają linii widzenia), oferują zarówno maksymalną przestrzeń, jak i elastyczność, co jest idealne na duże wesele.

Namioty wolnostojące lub ramowe działają najlepiej, jeśli planujesz ustawić je na asfalcie, betonie, drewnianych tarasach i balkonach lub na dowolnej innej utwardzonej powierzchni.

2. Wielkość namiotu a liczba gości

Aby określić wielkość twojego namiotu, musisz zwrócić się do listy gości. Oblicz ile miejsca będą zajmowały stoły i parkiet taneczny. Pamiętaj o konieczności pozostawienia pustej przestrzeni.

3. Przeczytaj umowę dostawcy

Po znalezieniu ulubionego namiotu prawdopodobnie podpiszemy umowę najmu i wpłacimy zaliczkę, aby potwierdzić rezerwację. Przeczytaj uważnie szczegóły umowy najmu i poznaj opłatę za anulowanie – w niektórych przypadkach wpłata może być bezzwrotna, jeśli anulujesz w ciągu 2 tygodni od daty ślubu.

4. Odwiedź stronę ze swoim sprzedawcą namiotu.

Warto również umówić się na wizytę na weselu z dostawcą namiotu na długo przed datą ślubu. Wraz z przedstawicielem miejsca należy sprawdzić proponowaną lokalizację namiotu, zapytać o stabilność podłoża (szczególnie, jeśli tworzysz namiot na plaży lub w pobliżu plaży).

5. Pomyśl o akcesoriach do namiotu

Mnóstwo wypożyczalni i sprzedawców namiotów może zawierać akcesoria, takie jak boczne podświetlane, instalacja drewnianych podłóg namiotowych, scen i akcesoriów (pomyśl: żyrandole, altanki, kratownice, studnie życzeń, kolumny, chodniki, kandelabry, oświetlenie do efektów specjalnych i więcej). Opcje naprawdę są nieograniczone. Możesz wyposażyć wypożyczony namiot ogrodowy w dowolną liczbę dodatków.

6. Wybierz klimatyzacje

To jest ważne. W zależności od lokalizacji i pory ślubu, prawdopodobnie będziesz musiał wypożyczyć jakiś sprzęt, jeśli uważasz, że temperatura może być przyczyną dyskomfortu na ślubie lub przyjęciu na świeżym powietrzu.

Sprawdź ofertę wypożyczalni namiotów –Namiotyeventowe.com.pl