Menu

Solidne drzwi harmonijkowe – czy to w ogóle możliwe?

2 sierpnia 2021 - Wyposażenie wnętrz
Solidne drzwi harmonijkowe – czy to w ogóle możliwe?

Jeśli zastanawiasz się, czy solidne drzwi harmonijkowe są w ogóle możliwe do wykonania, to spieszymy z odpowiedzią – oczywiście, że tak! Drzwi składane, które znamy sprzed lat już dawno odeszły w niepamięć, a te obecne doskonale sprawdzają się w wielu pomieszczeniach. Zastanawiasz się, jakie drzwi harmonijkowe wybrać? Z przyjemnością Ci podpowiemy! Zapraszamy do lektury.

Nowoczesne drzwi harmonijkowe

Nowoczesne drzwi harmonijkowe to zupełnie nowe spojrzenie na tego typu drzwi. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i technologiom ich wykonanie jest o wiele bardziej solidne niż te, które każdy z nas doskonale zna. Gdzie jednak pasują nowoczesne drzwi harmonijkowe? Odpowiedź jest prosta: wszędzie! Świetnie sprawdzą się w sypialni, pokoju dziecięcym czy domowym biurze. To również bardzo dobre rozwiązanie, jeśli marzy nam się garderoba lub mamy w domu spiżarnię, lub mały składzik. Design obecnych drzwi składanych również jest nieco inny – pasuje do wielu wnętrz, a wykonanie nie budzi żadnych zastrzeżeń. Nowoczesne drzwi harmonijkowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy nam na wydzieleniu osobnych pomieszczeń, jak i w mieszkaniach, których metraż nie jest zbyt duży.

nowoczesne drzwi harmonijkowe

Brązowe, bejcowane czy białe drzwi harmonijkowe?

Jak już wspomnieliśmy, wybór drzwi jest naprawdę ogromny i każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. Białe drzwi harmonijkowe świetnie sprawdzą się we wnętrzach wykonanych w stylu nowoczesnym, skandynawskim lub śródziemnomorskim. Marzy Ci się klasyczne wnętrze w przytulnym klimacie? Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się harmonijkowe drzwi wykonane z drewna, pokryte bezbarwnym lakierem. Dla fanów klimatów rustykalnych też coś znajdziemy – bejcowane drzwi lub te, o niejednolitym kolorze to właśnie to, czego potrzebujecie!

Nowoczesne drzwi harmonijkowe w wielu kolorach i stylach znajdziesz pod adresem http://www.drzwi-harmonijkowe.pl/oferta/.