Menu

Przyjęcie w ogrodzie

4 lipca 2019 - Otoczenie domu
Przyjęcie w ogrodzie

Jeśli tego lata organizujesz przyjęcie w ogrodzie, możesz się zastanawiać, od czego zacząć. Niezależnie od tego, czy impreza jest intymnym spotkaniem czy znacznie większą uroczystością, podstawy planowania pozostają takie same. Im staranniej zaplanujesz imprezę, tym płynniejsza będzie logistyka.

Charakter imprezy formalny czy nieformalny?

Zaproś tych, którzy chcą przyjść, aby mieć pomysł na liczby. Następnie musisz zdecydować, czy formalna czy nieformalna będzie impreza. Jak sobie to wyobrażasz, czy będzie to bardziej swobodne spotkanie z grillem i zwykłymi stołami i krzesłami?

Pomyśl, jakie meble musisz zapewnić gościom. Formalny posiłek przy stole będzie wymagał będzie stolików i krzeseł, podczas gdy zwykły grill wymaga jedynie ławek lub mebli wypoczynkowych. Musisz zastanowić się, jakie meble są potrzebne zarówno do jedzenia, jak i do relaksu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo własnych, możesz wykorzystać europalety, na których położysz poduszki lub koce. Wystarczą do klimatu retro.

Dekoracje

Na przyjęciu w ogrodzie nie może zabraknąć dekoracji. Idealne do stworzenia ciekawego klimatu są girlandy świetlne i balony led. Pozwalają one na granie światłem. Ciekawym pomysłem jest również wykorzystanie słodyczy jako dekoracji, np. kolorowych dużych lizaków, a także żelek.

Na przyjęciu w ogrodzie nie może zabraknąć również balonów lateksowych, a także tych do modelowania dla dzieci. Najmłodsi będą mogli zająć się tworzeniem zwierzątek z balonów, podczas gdy dorośli w spokoju oddadzą się rozmowom.

Ciekawe propozycje dekoracji na przyjęcia znajdziecie w hurtowni akcesoriów urodzinowych Towar Na Festyny, w której zakupy możecie zrobić za pośrednictwem sklepu internetowego, pod adresem https://towarnafestyny.pl/