Menu

Muszla podwieszana – najlepsza opcja do małej łazienki

15 października 2021 - Aranżacje wnętrz, Łazienka
Muszla podwieszana – najlepsza opcja do małej łazienki

Urządzenia małej łazienki wcale nie musi być trudnym zadaniem. Z wiadomych względów nie możemy sobie w niej pozwolić na montaż ogromnej wanny czy też innych udogodnień, jednak to wcale nie musi być ograniczeniem w stworzeniu atrakcyjnej przestrzeni. Mała łazienka też może być elegancka i funkcjonalna. Wystarczy stworzyć odpowiedni plan jej zagospodarowania i wybrać stosowne do wielkości pomieszczenia sanitariaty. Jednym z nich jest muszla podwieszana. Jakie ma zalety i dlaczego warto zdecydować się na jej zakup? Poniżej wszystko, co musisz wiedzieć o muszlach podwieszanych. 

Muszla podwieszana – hit do małej łazienki

Odpowiednia muszla klozetowa (w tym przypadku będzie to muszla podwieszana) może optycznie powiększyć naszą łazienkę. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zakup muszli podwieszanej? Przede wszystkim jest znacznie łatwiejsza do utrzymania w czystości, co w pomieszczeniach takich, jak łazienka jest niezwykle ważne. 

Przed zakupem muszli podwieszanej warto dobrze sprawdzić wymiary modelu, na zakup którego się decydujemy. W ten sposób wybierzemy taki, który będzie najlepiej dopasowany do metrażu pomieszczenia. 

Muszla podwieszana – dlaczego warto?

Muszla podwieszana to świetna alternatywa dla tradycyjnych muszli wiszących. Zajmuje znacznie mniej miejsca, a jak wiadomo – w małych łazienkach liczy się każdy centymetr. Muszle podwieszane doskonale sprawdzą się w łazienkach utrzymanych w każdym stylu, zarówno tych tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych. Świetnie komponują się też z bidetem, więc jeśli tylko metraż nam na to pozwoli, warto zdecydować się też na jego zakup.

Muszla podwieszana – montaż i aranżacje

Muszla podwieszana jest również  wyjątkowo estetyczna i łatwa w montażu. Montuje się ją na gotowych stelażach, które następnie obudowywane są płytami. Dzięki temu wszystkie zbędne elementy montażowe zostają ukryte. Muszla podwieszana prezentuje się bardzo elegancko i lekko. Nie przytłacza wnętrza, co na niewielkiej powierzchni jest bardzo ważne. 

Jeżeli szukasz muszli podwieszanej do swojej nowej łazienki, to postaw na wygodne i szybkie zakupy online. Szeroki wybór takich muszli znajdziesz w salonie Arbo Łazienki. Koniecznie zapoznaj się z ich ofertą i wybierz sanitariaty najlepsze dla danej łazienki: https://www.arbolazienki.pl/muszle-wc-bidety