Menu

Mieszkanie w stylu glamour

2 września 2021 - Aranżacje wnętrz
Mieszkanie w stylu glamour

Mieszkania w stylu glamour mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Dla niektórych jest to piękne i eleganckie wnętrze warte uwagi, z kolei dla innych to kicz i zdecydowana przesada. Niewątpliwie jednak jest to wnętrze niezwykle wyjątkowe. Piękne, wystawne meble, blask oraz dodatki, nawet takie jak ekskluzywne i eleganckie klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru.

Jak urządzić mieszkanie w stylu glamour?

Jak już wspomnieliśmy, wnętrze urządzone w stylu glamour jest wyjątkowe, wyróżnia je blask, elegancja i niepowtarzalna estetyka. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych przykładów na to, że można łączyć ze sobą wiele stylów i uzyskać przepiękną całość. We wnętrzach glamour przede wszystkim królują kolory takie jak szarość, biel oraz czerń. Nie sposób nie zauważyć również wszelkich kolorów pastelowych, takich jak róże, fiolety oraz zielenie. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić – nawet w takich aranżacjach trzeba kierować się zasadą co za dużo, to niezdrowo. Glamour lubi również blask. Właśnie dlatego warto postawić na marmurowe, świecące blaty kuchenne, jedwab oraz żyrandole z kryształami. Meble z kolei powinny być wystawne, ciężkie i przykuwające wzrok. Jeśli poczujesz luksus, a Twoje mieszkanie wprowadzi Cię w wyjątkowy nastrój, jedno jest pewne – wszystko zostało zrobione tak, jak należy!

Klamki do drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych – detale, o które warto zadbać

Jak wiadomo, to właśnie detale są odpowiedzialne za oczekiwany efekt. Twoje mieszkanie powinno być dopieszczone w każdym calu – również na zewnątrz. Jako że drzwi mieszkania są niejako jego wizytówką, zadbaj również o ich design. Same drzwi tu jednak nie wystarczą. Klamki do drzwi zewnętrznych z całą pewnością sprawią, że nabiorą one zupełnie nowego charakteru. Wystarczy je odpowiednio dobrać pod kątem wizualnym. Pamiętaj jednak, że klamka pełni funkcję nie tylko czysto estetyczną, ale również praktyczną, dlatego zawsze wybieraj te, które łączą w sobie zarówno funkcjonalność, jak i piękny wygląd.

Klamki do drzwi zewnętrznych dostępne są na stronie https://handles.pl/40-klamki-do-drzwi-zewnetrznych.