Menu

Luksusowe leżanki technorattanowe – wygoda i styl w jednym

29 października 2020 - Umeblowanie biura
Luksusowe leżanki technorattanowe – wygoda i styl w jednym

Luksusowe leżanki technorattanowe to doskonały wybór jeśli chcemy aby nasz ogród lub taras wyglądał elegancko i stylowo. Największą popularnością cieszą się okrągłe leżanki z technorattanu – w tym artykule wskażemy na co warto zwracać uwagę przy wyborze leżanek do naszego ogrodu. 

Leżanki technorattanowe – co je różni od leżaków? 

Przede wszystkim leżanki najczęściej wykonane są z technorattanu. Technorattan to bardzo popularny materiał, z którego wykonuje się meble ogrodowe. Popularność tego typu materiału polega na tym, że jest on bardzo wytrzymały na wszystkie szkodliwe warunki atmosferyczne jak i doskonale się prezentuje. Technorattan jest odpowiednikiem nieco droższego rattanu – nazywany jest więc syntetycznym rattanem. Materiały te są odporne na deszcz, promieniowanie UV i niskie temperatury. Dodatkowo faktura technorattanu jest łatwa w czyszczeniu – co ma bardzo duże znaczenie w przypadku mebli ogrodowych. 

W sklepie Belgiardino można skorzystać z szerokiej oferty okrągłych leżanek z technorattanu: https://www.belgiardino.pl/23-lezanki-ogrodowe. Tego typu leżanki są bardzo stylowe – dlatego świetnie sprawdzają się nie tylko do domowego ogródka, ale również w nadmorskich restauracjach. Wszystkie leżanki, które znajdują się w ofercie sklepu nie tylko doskonale się prezentują ale są też bardzo wygodne. 

Jaką leżankę technorattową wybrać? 

Jest kilka rodzajów leżanek technorattowych. Jak już wspomnieliśmy, największą popularnością cieszą się okrągłe leżanki technorattowe. Tego typu leżanki są dość sporych rozmiarów – dlatego najlepiej sprawdzają się do większego ogrodu lub tarasu. Świetnie wyglądają również przy basenie. Nadają stylowego charakteru i z pewnością zrobią wrażenie na Twoich gościach. 

Kolejnym rodzajem leżanek technorattanowych są te w postaci zwykłych leżaków. Są oczywiście nieco większe i solidniejsze niż leżaki, ale mają podobny kształt. Są to produkty dla osób, które lubią tradycyjne rozwiązania. Tego typu leżanki świetnie sprawdzą się również dla osób, które nie posiadają aż tak dużo przestrzeni w swoim biurze lub tarasie. Mogą również być wyposażeniem większego balkonu. Klasyczne leżanki technorattanowe cieszą się od lat dużą popularnością. Ich tradycyjny kształt sprawia, że są również łatwe do utrzymania w czystości. 

Ostatnie i chyba najbardziej ciekawe są wiszące leżanki technorattanowe. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzą się jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce na naszym tarasie. Wiszące leżanki można również przymocować do drzewa.