Menu

Duża komoda — praktyczne rozwiązanie w twojej sypialni

13 listopada 2020 - Aranżacje wnętrz
Duża komoda — praktyczne rozwiązanie w twojej sypialni

Chyba każdy z nas borykał się z problemem, jakim jest zmieszczenie wszystkich swoich rzeczy w jednym miejscu. W sypialni chcemy mieć wszystko ładnie uporządkowane i posegregowane. Aby móc cieszyć się porządkiem w sypialni, z pomocą przychodzi szafa i duża komoda!

Praktyczne meble do twojej sypialni

Umeblowanie swojej wymarzonej sypialni może okazać się sporym wyzwaniem. Szczególnie wtedy, gdy rzeczy do przechowania mamy wiele, a nie chcemy dużej ilości mebli w pokoju. Co więc zrobić w tej sytuacji? W sypialni, oprócz łóżka oczywiście, powinna znajdować się szafa, w której będzie można przechowywać ubrania, pościel oraz inne niezbędne rzeczy. Jeżeli masz możliwość, aby zagospodarować jedną, całą ścianę na szafę — zrób to! Duża szafa, która będzie zajmować niemal całą ścianę, będzie nie tylko bardzo praktyczna. Nowoczesne szafy, które są gładkie i jednolite bardzo dobrze wyglądają, przy czym nie zajmują wbrew pozorom dużej ilości miejsca. Jest to dobre rozwiązanie dla mniejszych sypialni, w których szeroka, duża komoda mogłaby przeszkadzać i zabierać sporą ilość miejsca. Dodatkowym atutem jest również nowoczesny styl, tak bardzo doceniany w ostatnich latach.

duża komoda

Duża komoda, czyli dobry wybór

W przypadku, gdy całościenna szafa nie jest twoim marzeniem, warto zdecydować się na mebel, jakim jest duża komoda. Jest on bardzo praktyczny ze względu na swoje głębokie szuflady oraz ich ilość. Możesz w nich schować zarówno bieliznę, jak i pościel i koce. Zaletą komody jest to, że nie musi być ona tylko pustym meblem do przechowywania twoich rzeczy. Udekorowanie jej światełkami w stylu cotton balls doda jej uroku. Postawienie na komodzie zdjęć lub małych roślin to również dobry i często wykorzystywany pomysł. Ożywi to sypialnię i doda nutki ciepła, sprawiając, że pokój będzie jeszcze bardziej przytulny.

Wymarzona, duża komoda czeka na ciebie na stronie https://wnetrzarskie.pl/pl/c/Komody/389/6/full/3