Menu

Co warto wiedzieć o podstawach do flag?

26 października 2022 - Inne
Co warto wiedzieć o podstawach do flag?

Flaga reklamowa jest bardzo popularną konstrukcją używaną do promocji firmy. Zróżnicowanie zastosowania, mobilność czy estetyka wpływa na pozytywny odbiór i zachęca firmy do używania właśnie flag jako głównych narzędzi reklamowych. Wybór flagi zależy w głównej mierze od miejsca, w którym będziemy chcieli ją wykorzystać. Firmy używają flag reklamowych w różnych miejscach takich jak imprezy plenerowe, targi branżowe czy też przed wejściem do lokalu. W zależności gdzie flaga będzie się znajdować, będziemy musieli dopasować odpowiednią podstawę do flagi. W tym artykule opowiemy na temat dobierania odpowiednich podstaw do flag.

Jakie są rodzaje podstaw do flag?

W zależności od rodzaju powierzchni możemy zdecydować się na różne rodzaje podstaw do flag. Tak na przykład zdecydujemy się na wkręcenie lub wbijanie flagi, gdy będziemy mieli styczność z plażą, gdzie spotkamy się ze żwirem i piaskiem. W przypadku twardszego i mocniejszego gruntu podstawa do flagi reklamowej w kształcie szpicu sprawdzi się dużo lepiej. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest wykorzystanie podstawy płaskiej w zamkniętych pomieszczeniach lub na twardym podłożu jak beton czy kostka brukowa. Warto ją dodatkowo zabezpieczyć specjalnymi obciążnikami, które chronią konstrukcję przed przewróceniem. Płaskie podstawy do flagi występują w modelach o różnej wadze (4 kg, 8 kg, 12 kg). Dodatkowym obciążnikiem chroniącym przed przypadkowym przewróceniem się może być plastikowe koło wypełnione wodą.

Gdzie kupić podstawy do flag?

Kupując podstawy do flag, powinniśmy się kierować jakością wykonania i wybraniem odpowiednich materiałów, z której podstawa jest wykonana. Podstawa do flagi o odpowiedniej jakości będzie mogła służyć przez wiele lat bez uszkodzeń. Więcej o podstawach do flag można znaleźć na stronie https://www.avilo.pl/pl/114-podstawy-do-flag.