Menu

Usunięcie poduszek Bichata sposobem na poprawnie wyglądu i samopoczucia

6 października 2020 - Umeblowanie biura
Usunięcie poduszek Bichata sposobem na poprawnie wyglądu i samopoczucia

Nie od dziś wiadomo, że zbyt okrągła i pucułowata twarz nie jest uznawana za atrakcyjną i ładną. Wydatne policzki są przyczyną kompleksów niejednej kobiety. Jeśli Ty również posiadasz okrągłą twarz, warto rozważyć poddanie się zabiegowi usunięciu poduszek Bichata. Pomorze on na trwałe poprawić wygląd twarzy, a tym samym pozbyć się kompleksów.

Usunięcie poduszek Bichata – na czym polega zabieg?

Zabieg usunięcia poduszek Bichata polega na redukcji tkanki tłuszczowej z okolic polików. Podczas zabiegu wykonywane jest po wewnętrznej stronie jamy ustnej nacięcie. Usunięcie poduszek Bichata nie zostawia więc widocznych blizn. Zabieg polecany jest szczególnie młodym osobom. To właśnie u nich efekty są najlepsze.

Usunięcie poduszek Biichata – Warszawa

Zabieg usunięcia poduszek Bichata przeprowadzany jest między innymi w Warszawie. To właśnie tutaj bardzo łatwo dotrzeć praktycznie z każdego miejsca w Polsce. Kliniki medycyny estetycznej w Warszawie reprezentują bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Dysponują nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem. Bardzo ważni są też zatrudniani w nich pracownicy. Są to doświadczeni fachowcy, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności. Wszystkie te elementy sprawiają, że usuniecie poduszek Bichata jest bezpieczne i daje zadawalające rezultaty.

Zalecenia i przeciwwskazania do zabiegu

Zaleceniem do wykonania zabiegu jest posiadanie bardzo okrągłej twarzy. Mogą mu się poddać wszystkie osoby z bardzo pucułowatymi policzkami. Zabieg jest polecany szczególnie tym osobom, które cierpią na duże kompleksy spowodowane swoim wyglądem. Przeciwwskazaniem do usunięcia poduszek Bichata są różne choroby. Zalicza się do nich na przykład cukrzyca. Zabiegowi nie mogą się też poddać kobiety w ciąży.

Konsultacja lekarska

Przed wykonaniem usunięcia poduszek Bichata przeprowadzana jest konsultacja lekarska. Specjalista przeprowadza wywiad z pacjentem. Tłumaczy mu na czym będzie polegać zabieg. To na niej lekarz decyduje o możliwości dopuszczenia do zabiegu.

Przykładowe informacje znajdziesz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/usuniecie-poduszek-bichata