Menu

Ręcznie robione pufy – luksus w salonie

20 stycznia 2017 - Salon
Ręcznie robione pufy – luksus w salonie

Wyposażając salon w różne elementy dekoracyjne, meble, wyposażenie, zazwyczaj szukamy pewnych rozwiązań, które będą przede wszystkim wyróżniały się z przyjętych schematów. W branży aranżacji i wystroju wnętrz także pojawia się moda i sezonowość, to co było modne 5 lat temu, dzisiaj nie jest używane. Zmienia się sposób myślenia o wnętrzu, o jego wystroju, zmienia się sposób zagospodarowania swojego mieszkania, tak aby oprócz tego, żeby było wygodne, ma także spełniać nasze oczekiwania związane z estetyką i klimatem.

pufy na zmaówieniePodejście do wyposażenia luksusowego salonu

Luksusowy salon ma swoje wymagania. Nie jest bowiem możliwe stworzenie takiego wnętrza korzystając z rozwiązań powszechnych, masowych i popularnych. Wówczas zabijamy poczucie luksusu, wyróżnienia i otrzymujemy efekt przeciwny od zamierzonego. Jeżeli zależy nam na unikatowości i wysokiej jakości swojego wystroju sięgnąć trzeba po rozwiązania niecodzienne.

Pufy ręcznie robione do salonu – wyjątkowa forma wystroju wnętrza

Pufy, które są rękodziełem przeznaczone są dla klienta doceniającego oryginalną formę, jakość i niepowtarzalność produktu. Pufy tworzone na indywidualne zamówienie, z resztą tak jak i każdy inny element w domu, będzie przedmiotem dedykowanym, jedynym w swoim rodzaju, który z pewnością doda wartości wnętrzom, zarówno tej użytkowej jak i estetycznej.

Niepowtarzalność produktu

Posiadanie produktu nietypowego, użytecznego, oryginalnego jest dużym wyróżnieniem i podnosi wystrój mieszkania na wyższy poziom. Nic dziwnego, że tego typu produkty zaczęły pojawiać się w nowoczesnych, luksusowych wnętrzach i zwracana jest na nie uwaga przez specjalistów działających w branży jak dekoratorów wnętrz, projektantów. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że wybrany produkt jest ręcznie robiony, co powoduje, że posiada swoją duszę, jest efektem pracy człowieka, który przykłada do niego dużą uwagę, a to się ceni.

Przykład pufy tworzonej ręcznie

pufa ręcznie robiona

Pufa ręcznie robiona, wykonanie We Love Beds

Dobry przykład pufy ręcznie robionej znaleźliśmy w sklepie internetowym We Love Beds. Firma oferuje pufy do salonu własnej produkcji, jednak uniwersalność produktu pozwala na jego wykorzystanie wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba, nawet w pokoju dziecka. Wykonany ze splotu bawełnianego sznura przybiera formę sześcianu, kostki. Posiada prostą formę i polecany jest do nowoczesnych wystrojów, aczkolwiek zastosowany materiał nadaje mu ciepła, co nie wyklucza jego użycie we wnętrzach tradycyjnych, czy wręcz stylowych. Kilka wersji kolorystycznych takiej pufy pozwala na dostosowanie odpowiedniego produktu do własnych czterech kątów. Pufa jest bardzo miękka, wygodna i stworzona z naturalnych materiałów. Świetnie nada się do codziennego odpoczynku, czy podczas spotkań towarzyskich, gdzie przyda się większa ilość miejsc siedzących.