Menu

Pomysły na wyposażenie wnętrz ze świeczkami zapachowymi

17 marca 2017 - Wyposażenie wnętrz
Pomysły na wyposażenie wnętrz ze świeczkami zapachowymi

Świeczki zapachowe bardzo dobrze sprawują się zarówno podczas chłodnych, jak i ciepłych wieczorów, ponieważ pozwalają na stworzenie bardzo przytulnego nastroju. Doskonale sprawdzają się również jako dekoracja. W przeciwieństwie do zwykłych świec, świeczki zapachowe wykorzystać można do aranżacji wnętrza przez cały rok.

Świeczki zapachowe w sypialni

Świeczki zapachowe idealnie pasują do każdego pomieszczenia. W sypialni mogą zostać postawione na szafkach nocnych lub parapetach, dzięki czemu wprowadzają romantyczny nastrój. W tym celu wykorzystać można świece zapachowe Yankee Candle o najbardziej subtelnych, a zarazem pobudzających aromatach. Doskonale sprawdzają się aromaty owocowe, np. grejpfrutowe lub wiśniowe. Zestaw świeczek warto dopasować w taki sposób, aby dobrze komponowały się z wystrojem pomieszczenia.

świeczki i produkty Yankee Candle

Świece zapachowe Yankee Candle w salonie

Salon również warto ozdobić świeczkami zapachowymi. Najlepiej umiejscowić je na stolikach, regałach lub szafkach, razem z innymi ozdobami. Zestawienie ze sobą dużej ilości świec o zbliżonej lub kontrastującej kolorystyce jest bardzo efektownym rozwiązaniem. Świeczki ustawić można np. w specjalnym koszyku lub na metalowej tacy, które stylistycznie pasować będą do wnętrza. Pozwala to na uzyskanie nastrojowej gry cieni i światła. Duża różnorodność i piękna kolorystyka sprawiają, że świece zapachowe Yankee Candle pozwalają na idealne dopasowanie ich do aranżacji salonu. Doskonale pełnią rolę dekoracyjną, a kiedy zachodzi potrzeba stworzenia specyficznego nastroju, piękny zapach jest w stanie roznieść się po całym pomieszczeniu. W salonie wykorzystać można świece zapachowe Yankee Candle o niemal każdej kompozycji zapachowej.

Świeczki zapachowe w kuchni i łazience

W kuchni świeczki zapachowe umieścić można na szafkach lub stole kuchennym. Bardzo wiele świeczek Yankee Candle niweluje nieprzyjemne zapachy, które mogą ulatniać się w kuchni podczas przygotowywania niektórych potraw. Pomieszczenie wypełnić można na przykład neutralnymi i odświeżającymi zapachami liści palmowych z nutami kokosa czy trawy morskiej. Świece zapachowe Yankee Candle sprawdzają się także w łazience. Mogą stać na szafkach łazienkowych lub w kąciku wanny, gdzie prezentują się bardzo estetycznie. Kojący zapach pomaga w osiągnięciu błogiego relaksu podczas kąpieli. W łazience najlepiej sprawdzają się zapachy morskie i kwiatowe.

Ofertę świeczek zapachowych Yankee Candle możesz obejrzeć na stronie dystrybutora maleomi.pl.

salon sprzedaży Yankee Candle