Menu

Oryginalne ozdoby pokoju

23 października 2018 - Aranżacje wnętrz
Oryginalne ozdoby pokoju

Od czasu do czasu w każdym człowieku pojawia się potrzeba zmian. Jednak niektóre zmiany, jak na przykład remont, bywają bardzo kosztowne. Ale nie musisz wydawać majątku, żeby odmienić pokój czy nawet całe mieszkanie. Niedrogie drobiazgi mogą sprawić, że nudny pokój stanie się na nowo piękny i oryginalny.  

Fototapeta

Jeśli masz dość swoich ścian i chcesz je zmienić, ale nie chcesz wydawać przy tym majątku, zastanów się nad fototapetą. Może pojawić się na jednej ścianie, pozostałe powinni pozostać w jednolitym kolorze, dobrze komponującym się z kolorami tapety. Producenci (https://www.homeprint.pl/fototapety) oferują fototapety z tysiącami wzorów, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli jednak nie będziesz do niczego przekonany możesz zamówić fototapetę z własną fotografią bądź projektem.

Zdjęcia

Drobiazgi i dodatki mogą zmienić wystrój całego pokoju. Jednak zwykłe zdjęcia w ramkach na szafkach albo ścianie nie są dziś niczym niezwykłym. Zamiast tego możesz umieścić zdjęcia z instaxa. Instax to nowoczesny polaroid, zdjęcia z aparatów natychmiast wywołujących fotografie nadal mają w sobie urok i mogę nadać pomieszczeniu styl vintage. Możesz kupić instax na stronie https://notopstryk.pl/pl/searchquery/instax/1/phot/5?url=instax.

Kurtyna świetlna

Taka kurtyna całkowicie odmieni pokój nocą. Kolorowe ledy dodają pomieszczeniu nieco magii, będą wyglądać jak gwiazdy na nocnym, czystym niebie i wprowadzą niezwykły nastrój. Sprawią, że nikt nie będzie chciał opuszczać pomieszczenie, gdy tylko zostaną włączone.