Menu

Czy szafa zabudowana w mieszkaniu to dobra decyzja?

1 kwietnia 2019 - Umeblowanie biura
Czy szafa zabudowana w mieszkaniu to dobra decyzja?

Nie jest łatwo uporządkować swoje rzeczy bez posiadania odpowiednio do tego przeznaczonego miejsca. Wielkie, gotowe szafy ze sklepów nie grzeszą estetyką i schodzą ostatnio na dalszy plan w kwestii upodobań konsumenckich. Fakt, że jest ona bardziej mobilna. Można ją przenosić, co pozwala na wszelkiego rodzaju przemeblowania. Jednak nie jest tak pojemna jak szafy zabudowane na wymiar.

Gdzie budować tego typu szafę?

Wymiarowa szafa do zabudowy powinna znajdować się najlepiej we wnęce. Nie każde mieszkanie daje nam jednak takie możliwości. Odpowiednie miejsce to klucz do sukcesu. Najlepiej, aby szafa znajdowała się przedpokoju. Nie ogranicza to nas w żadnym wypadku. Możemy zdecydować się na każde inne pomieszczenie, które umożliwi nam jak najlepsze warunki do zabudowy. Coraz więcej osób decyduje się na szafy większych rozmiarów, gdzie szerokość oscyluje pomiędzy 140, a 180 cm. Taki rozmiar pozwoli nam na zagospodarowanie takiego miejsca w maksymalnym stopniu.

Z lustrem czy bez?

Bardzo często zadawane pytanie dotyczy luster. Czy szafa powinna je posiadać? Jeżeli tak to ile? W jakim układzie? Lustra są już kwestią indywidualną. Możemy co najwyżej powiedzieć, że faktycznie dodają one przysłowiowych kilku centymetrów do pomieszczenia. Optyka działa swoimi prawami, a lustra z pewnością powiększają przestrzeń. Wybór luster na drzwiach szafy to dobra decyzja, ale należy się liczyć z ich późniejszym czyszczeniem.

Cena

Szafy do zabudowy jak i innego rodzaju meble na wymiar wydają się być nieco droższym rozwiązaniem niż tradycyjne meble ze sklepu. Są one z pewnością trwalsze ze względu na wykorzystane materiały. Jakość idzie natomiast w parze z ceną. Meble na wymiar z Chorzowa i Bytomia uwzględniają bezpłatny pomiar!

Meble na wymiar – Chorzów, Bytom i okolice

Aktualnie nie jest łatwo znaleźć profesjonalną firmę zajmującą się kompleksowymi usługami w zakresie mebli na wymiar, na które nachodzi projekt, wykonanie i montaż. Firma Mebe z Chorzowa umożliwia nam skorzystanie ze swoich usług przy całkowicie darmowym pomiarze pomieszczenia. Funkcjonalne meble na wymiar – Chorzów stawiają także na estetykę swoich projektów. Zapoznaj się z ofertą dostępną na stronie internetowej www.mebe.com.pl/.